Balkan Pharmaceuticals Pregnolone 2.0, 120 kps

Kód: BPHPREG120
32 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

Balkan Pharmaceuticals Pregnolone - 100% NATURAL
Balkan Pharmaceuticals Pregnolone je prírodná anabolická formula 100% bez dopingu. Ide o výživový doplnok, komplex kapsúl a tabliet na prehĺtanie s horčíkom, zinkom, vitamínom B6, rastlinnými výťažkami a mastnými kyselinami. 
 
Pregnolone NIE JE Pregnenolone! Pregnolone je 100% prírodný!
 
Výhody Balkan Pharmaceuticals Pregnolone:
 • Podporuje regeneráciu a obnovu buniek
 • libido
 • správnu hormonálnu činnosť
 • hladiny testosterónu
 • má antiaromatické vlastnosti
 • sexuálnu výkonnosť.
Hlavné zložky Pregnolonu a ich výhody
ZMA
 • Výskum naznačuje, že ZMA má významný prínos pre anabolické pochody oganizmu.
Štúdia futbalistov z NCAA na Western Washington University, ktorým boli zavedené dávky pred spaním - počas jarnej prípravy sa po dobu ôsmich týždňov, zistila, že prijímanie ZMA malo za účinok nárast úrovne testosterónu o 30 percent, a nárast hladiny inzulínu podobného rastového faktora 1 (IGF-1) o 5 percent. U tých, ktorím bolo podávané placebo, došlo k zníženiu hladiny testosterónu o 10 percent,  a pokles v hladinách IGF-1 o viac ako 20 percent. 
 
 • Okrem zvýšenia hladiny anabolických hormónov mali športovci užívajúci ZMA významne väčšie prírastky v sile a výkone, a získali lepšiu kvalitu spánku, než skupina s placebom. A niekoľko ďalších štúdií tiež zistilo, že zinok spoložne s horčíkom podporuje anabolické vlastnosti.
 • Lepšia kvalita spánku napomáha regenerácii svalov z tvrdého tréningu.
Ďalšie štúdie v roku 2007 na univerzite Selcuk (Konya, Turecko), oznámila, že štyri týždne užívania doplnkov zinku u mužov zvýšilo hladinu testosterónu v pokoji a po cvičení. Vedci zistili, podobné výsledky suplementáciou zinku na hladiny testosterónu v predchádzajúcej štúdii so zápasníkmi. USDA vedci oznámili, že vysadenie zinku znížilo u testovaných športovcov svalovú silu.To znamená, že udržanie optimálnej hladiny zinku je rozhodujúce pre schopnosť dokončiť rad opakovaných ťažkých cvičení. 
 
 • Nemeckí vedci zistili, že triatlonistom doplňujúcim horčík po dobu štyroch týždňov zostali zdravé hladiny kortizolu v pokoji aj po triatlone, v porovnaní s triatlonistami užívajúcimi placebo.
ALFALFA complex
 • Získaný extrakt z listov lucerny zhromaždených v určitom období produkuje výnimočné živiny. Je prirodzeným antipyretikom (znižuje horúčku), detoxikantom a má veľmi dobrú úlohu pri zvyšovaní imunity, zvýšovaní fyzickej sily a chuti do života.
 • Unikátny obsah vitamínu K (medzi 20.000 a 60.000 IU) zabraňuje krvácaniu a uľahčuje zrážanie krvi. V poslednej dobe začal byť lucerna široko používaná po celom svete, pretože je bohatým zdrojom minerálnych látkok, sacharidov, bielkovín, pektínov, trieslovín, saponínov, amínov, kumarínov, triterpénov, karotenoidov, purínov, sterolov, pigmentov , izoflavónov, atď. Rastlina má tak antihemoragické(proti krvácavé) a remineralizačné vlastnosti. To je to, čo sa hovorí o lucerne, že má výnimočné terapeutické vlastnosti.
Existuje rad klinických štúdií, ktoré dokazujú, že zlepšuje tráviace poruchy a chronické poruchy (nadúvanie, nechutenstvo, kyslosť, atď.). Nedávne štúdie ukazujú užitočnosť pri liečbe vredov, najmä peptidickej vredovej choroby (ktorá sa vyskytuje v pažeráku, žalúdku alebo v časti tenkého čreva). Lucerna obsahuje veľké množstvo vitamínu U ako kapusta. Prírodné extrakty z lucerny majú alkalizačný účinok, neutralizujúci kyslosť žalúdka. Je to dokonca vynikajúce diuretikum. Zvlášť priaznivé výsledky boli získané v liečbe zápalu prostaty a v liečbu akútnej a chronickej cystitídy. Aktívne zložky lucerny pôsobia pomaly, ale efektívne. 
 
Pozoruhodný výskum ukázal, že lucerna pomáha znížiť nadmerné straty krvi počas menštruačného cyklu a má antihipotiroidný účinok. To uľahčuje absorpciu a využitie sacharidov, bielkovín, a najmä vápnika (teda zlepšuje výsledky v osteoporóze). Zaujímavé sú výsledky, ktoré ukázali účinnosť v liečbe kvasnicový extraktu lucerny. Tiež spomaľuje proces starnutia buniek.
 
 Zlepšuje priebeh spánku. Pre zistenie optimálneho času zberu bol potrebný dhoročný výskum. Obsah bielkovín suchého extraktu zelených listov je až 47%. Stráviteľnosť lucernového proteínu je 75-80%, lucernový proteín je bohatý na lyzín a tryptofán. Na Strednom východe po stáročia na používal na liečbu stavov fyzického a psychického vyčerpania. 
 
Navyše Spirulina zvyšuje antioxidačnú kapacitu (poškodenie voľnými radikálmi), ktorá dodáva produktu (ALFALFA komplex) imuno stimulačné vlastnosti. 
 
 • Spirulina a lucerna sú najlepšie zdroje vitamínu B12 zo zeleniny (iba biologicky dostupného). 
 • Kombinácia artičokov bola pridané, aby umožnila obnovenie črevnej mikroflóry, ale aj zvýšiť biologickú dostupnosť a eliminuje negatívne účinky tráviacich enzýmov z iných rastlín (v prítomnosti inulínu).
 • Pridané sladké drievko má protizápalové účinky v sliznici úst až po žalúdočnú sliznicu. Sladké drievko je 100 krát sladšie ako cukor a tiež slúži ako zvýrazňovač chuti.
Takto získaný produkt spojením: lucerna, spirulina, artičoky a sladkého drievka zahŕňa nasledujúce výhody: 
 • všetky karotenoidy (

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: