COBRA LABS The RIPPER! 150 g

Kód: CLRIPPERBO
23,90 €
Dočasne vypredané
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

Jeden z najlepších a najrýchlejších nových spaľovačov dneška.

Zloženie 1 dávky 5g
Calories 5
Total Fat 0 g
cholesterol 0 mg
Total Carbohydrate 1 g
Dietary Fiber 0 g
Sugars 0 g
proteín 0 g
vitamín C 45 mg
vitamín B12 25 mcg
Pantothenic Acid 4 mg
Chromium (As Chromium Picolinate) 100 mcg
Extreme Muscle Fuel 3,055mg
CarnoSyn ® (Beta-Alanine), Taurín, Guarana Extract, Raspberry ketones, Caffeine (200mg)
Ripper Shred Matrix 106mg
Acetyl L-Carnitine HCl, Green Coffee Extract, Green Tea Extract, Cinnamon Bark Extract, Olive Leaf Extract (40% Oleuropein)

 


Kontraindikácie a varovania:
The CURSE je veľmi silný, takže vždy zhodnoťte svoju toleranciu s jednou dávkou a nepoužívajte dlhšie ako 5 zo 7 po sebe idúcich dní alebo použite pred spaním. obsahuje kofeín. Môžete zaznamenať krátke neškodné brnenie termín kože. The CURSE je určený len pre použitie zdravých dospelých 18 rokov veku alebo starší. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím tohto výrobku, ak užívate nejaký predpis alebo cez predajných liekov, alebo ak máte už existujúci zdravotný stav, vrátane, ale nie obmedzený k: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, cievna mozgová príhoda, srdcový, pečeň, obličky alebo ochorenia štítnej žľazy, epilepsiou, duševné choroby, cukrovka, ťažkosti pri močení, zväčšenie prostaty alebo ak užívate IMAO (inhibítory monoaminooxidázy).Nepoužívajte s inými liekmi, lieky na predpis, alebo over-the-counter liekov obsahujúcich efedrín, pseudoefedrín, alebo fenylpropanolamín (komponenty sa nachádzajú v určitom alergie, astma, kašeľ alebo nachladnutie, a produkty reguláciu hmotnosti). Prestaňte používať a obráťte sa svojho ošetrujúceho lekára, ak sa u vás objavia nežiaduce účinky tohto produktu. Nekonzumujte kofeín, alkohol alebo iné stimulanty. Pite aspoň 2 litre vody denne, a konzumovať dostatočné kalórií pri používaní tohto produktu. Nepoužívajte, ak bezpečnostný uzáver je poškodený alebo chýba. pretrepe pred každým použitím prerozdeľovať zložiek a vymeňte kryt po použití. Skladujte na suchom a chladnom mieste, pretože vlhkosť a vlhkosť môže spôsobiť zhlukovaniu a Sfarbenie. Vyrába sa v objekte, ktorý spracováva mlieko a sójové prísady.

 

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu. Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami. Výrobok nie je vhodný pre registrovaných športovcov.

Dodatočné parametre

Kategória: Fat Burner
Balenie: 150 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: