Czech Virus Essential Liver 30 kapsúl

Kód: 12139
Novinka
Značka: CZECH VIRUS
7,95 €
Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

Essential Liver obsahuje sójové fosfolipidy s obsahom 3-sn-fosfatidylcholínu. Fosfolipid je lipid, ktorý obsahuje fosfátovú skupinu a je hlavnou zložkou bunkových membrán. Lipidová dvojvrstva pôsobí ako bariéra pre priechod molekúl a iónov do bunky az bunky, ale taktiež umožňuje selektívny priechod určitých látok do buniek a z buniek von. Ide o biologický substrát, ktorý prispieva k štruktúre a funkcii bunkovej membrány. Pretože je jeho architektúra podobná architektúre bunkovej membrány, je membránou prijímaný ako stavebný blok, ktorý sa začleňuje do štruktúry bunky. Úrovne fosfatidylcholínu klesajú s vekom, zranením, toxickým pôsobením, znečistením, pesticídmi a nedostatkom výživnej stravy. Funkčne fosfatidylcholín zlepšuje voľný priechod potravy a energie do bunky a zároveň odvádza odpad von. Týmto spôsobom zlepšuje proces metabolizmu v bunke. Lepší bunkový metabolizmus = lepšie bunkové zdravie.

Fosfatidylcholín je tiež kľúčovou zložkou zdravia pečene. Je jednou z primárnych zložiek žlče, ktorá nám pomáha rozkladať a tráviť tuky. Bez správneho toku žlče z pečene a žlčníka nie je naše jedlo správne trávené, čo vedie ku fermentácii a umožňuje mikróbom množiť sa tam, kde by nemali existovať - v žalúdku a tenkom čreve. Veľa porúch trávenia môže byť spôsobených jednoducho nedostatkom žlče. Našťastie doplnenie fosfatidylcholínu môže pomôcť obnoviť dobrú produkciu žlče a tok z pečene do žlčníka do tráviaceho systému.

Nedostatok fosfatidylcholínu má súvislosti so zápalovými črevnými problémami. Fosfatidylcholín tvorí 90 % fosfolipidov tvoriacich črevnú sliznicu, vrstvu hlienu v našich črevách, ktorá chráni telo pred patogénmi. U pacientov s ulceróznou kolitídou je podľa štúdií obsah fosfatidylcholínu v hliene znížený o 70 %. Keďže je Essential Liver doplnok stravy a nie liek, nemôžeme mu pripisovať žiadne zdravotné účinky (hoci je použitá aktívna látka v produkte rovnaká). Odporúčame dohľadať informácie na internete.

Hlavná skupina fosfatidylcholínu, cholín, si telo nesyntetizuje, je to základná živina, ktorá musí byť dodávaná z externých zdrojov. Cholín je základná živina súvisiaca s vitamínmi skupiny B. Je prekurzorom acetylcholínu, neurotransmiteru, ktorý okrem iného riadi aktivitu neuromuskulárneho a periférneho nervového systému, vrátane peristaltiky gastrointestinálneho traktu, vazodilatácie, nálady, spánku, myslenia a poznávania. Fosfatidylcholín je to, čo tvorí našu bunkovú membránovú architektúru, ktorá taktiež zlepšuje bunkovú funkciu. Dodáva lipidy do každej bunky každého orgánu a orgánového systému tela.

Essential Liver je vytvorený pre všetkých užívateľov, ktorí dbajú na stav svojej pečene. Či už ste bežný používateľ alebo profesionálny športovec, sójové fosfolipidy vám môžu pomôcť zlepšiť fungovanie vašich orgánov. Fosfolipidy sú látky telu vlastné. Môžu priaznivo ovplyvniť stavbu a funkciu pečeňových buniek a podieľajú sa na trávení tukov v organizme. Je vhodné ho kombinovať s produktom Liver MAX V2.0 pre najlepšie možné výsledky. Kombinácia obsiahnutých látok tvorí pravdepodobne najlepšie možné kombo na trhu.

Výhody:

  1. Obsahuje sojové fosfolipidy s obsahom 3-sn-fosfatidylcholínu
  2. Podporuje zdravie pečene
  3. Vhodné kombinovať s Liver MAX V2.0
  4. Obsahuje 30 denných dávok

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu kedykoľvek počas dňa s jedlom. Dostatočne zapite vodou. Neprekračujte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 softgel
Počet dávok v balení: (30 softgels) 30
Sojové fosfolipidy s obsahom 3-sn-fosfatidylcholínu 600 mg

Zloženie

Sójový lecitín, kapsula (želatína, zvlhčovadlo - glycerín).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy. 

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 30 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: