Czech Virus L-Tryptophan & Valerian root 90 kapsúl

Kód: CZVTRYP90
13,95 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

Komplexný produkt s obsahom L-tryptofánu, valeriány lekárskej a vitamínu B6. Táto kombinácia súvisí s produkciou serotonínu a melatonínu, hormónov zodpovedných za pozitívny psychický stav a kvalitný spánok.

Hlboký spánok je základ pre zdravé fungovanie tela – od imunitného systému, cez regeneráciu až po obnovu energetických zásob. Spánok má vplyv na psychiku, pamäť aj celkovú pohodu. Pri spánku tiež dochádza k najväčšiemu uvoľňovaniu prirodzeného rastového hormónu . Ďalej má táto kombinácia vplyv aj na krvný tlak a normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému.

L-tryptofán

Táto esenciálna aminokyselina je známa športovcom zo všetkých možných produktov ( proteín , EAA ...), ale má aj iný dôležitý efekt - je veľmi dôležitá pre mozgovú činnosť a centrálnu nervovú zostavu . Zásobuje nervové bunky glukózou a dodáva im palivo. Cez mozgovú bariéru vstupuje ako serotonín (tzv. hormón šťastia), čo je neurotransmiter zodpovedný za nervové prenosy. Pri nedostatku serotonínu je typická emočná podráždenosť, náladovosť, nervozita a horší spánok.

Valeriána lekárska

Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) je prírodná bylina , Ktorá so používa stáročia pre celkové upokojenie organizmu a problémy spojené s nespavosťou . Valeriána nemá omamné účinky, ani nenarúša jednotlivé fázy spánku. Kozlík obsahuje tzv. GABA kyseliny, ktoré pôsobia na psychickú pohodu a ovplyvňujú schopnosť zaspať . Kozlík má schopnosť upokojiť nervový systém pri prejavoch podráždenie a stresu .

Vitamín B6

Vitamín B6 bol pridaný pre lepšiu absorbciu a využitie tryptofánu. B6 pôsobí ako kofaktor pri premene tryptofánu na serotonín , ktorý je nevyhnutný pre biosyntézu melatonínu . B6 tiež prospieva centrálnej nervovej zostave a metabolizmu . Má vplyv na premenu jedla na energiu a pomáha pri tvorbe neurotransmiterov ( serotonín , dopamín ).

Hlavné účinky

Kombinácia látok v našom produkte pomáha bezproblémovému zaspávanie a zdravému spánku , ďalej tiež zmiernenie stresu a upokojenie nervov a neposlednom rade má ďalšie pozitívne efekty - pomáha s normálnym trávením , podporuje srdcová činnosť a u žien môže pomôcť zmierniť prejavy PMS .

Látka Obsah v 2 kapsulách
L-Tryptofán 600 mg
Kozlík extrakt (0,8% Valeriana) 400 mg
Vitamín B6 (Pyridoxín HCl) 5 mg

Zloženie: L-Tryptofán, Kozlík extrakt (0,8% Valeriana), vegánska kapsula HPMC, Pyridoxin Hydrochlorid

UPOZORNENIE

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.
Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 45 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: