Czech Virus Odorless Garlic 1500 mg 100 tabliet

Kód: CZVCESNAK
5,95 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

Prírodný cesnak so štandardizáciou aktívne látky Alicinu. Cesnak je považovaný za jednu z najlepších superpotravín. Cesnak nemá schválené žiadne zdravotné tvrdenie podľa EÚ, preto nemôžeme jeho účinky popísať. Odporúčame dohľadať informácie o štúdiami potvrdených benefitoch na internete, ktorých je naozaj veľké množstvo a jasne účinky tejto superpotraviny potvrdzujú. Náš cesnak je bez zápachu v koncentrovanej forme cesnaku a prichádza vo forme praktických tabletiek. Je rýchlo uvoľňovaný do krvného riečišťa a nezanecháva žiadnu nechcenú chuť alebo zápach. Jedna malá tabletka nášho produktu so rovná 1500 mg čerstvého cesnaku.

Produkt Odorless Garlic 1500 obsahuje veľmi silný extrakt z cesnaku. Napriek tomu, že sú u väčšiny ľudí eliminované nepríjemné vedľajšie účinky (zápach z úst, pálenie záhy atď.), u veľmi citlivých jedincov so tento efekt v malej miere môže dostaviť. Nepoužívajte cesnak pri poruchách krvácania alebo tráviacich problémoch. Dajte si tiež pozor na kombináciu s liekmi – účinok cesnaku má veľa benefitov, ale môžu mať negatívnu interakciu (napríklad Warfarín, heparín, ibuprofén atď.). Pokiaľ užívate lieky, odporúčame užívanie cesnaku konzultovať s vaším lekárom.

Imunita

Cesnak podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela . Štúdie naznačujú, že môže mať efekt na zlepšenie fungovania imunitného systému stimuláciou určitých typov buniek, ako sú makrofágy, lymfocyty a ďalšie. Podľa štúdií majú osoby užívajúce cesnak menšiu pravdepodobnosť prechladnutia a oveľa miernejší priebeh chorôb.

Normálna činnosť srdca

Má so za to, že cesnak poskytuje ochranné účinky na srdce a obehovú sústavu, vďaka pôsobeniu na signálnu dráhu molekúl oxidu dusnatého (NO) a sírovodíka. In vitro bolo preukázané, že sírne zlúčeniny v cesnaku dokážu prenikať do červených krviniek vďaka difúzii bez narušenia membrán krviniek.

Antioxidant

Je známe, že cesnak obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré dokážu odstrániť reaktívne formy kyslíka (ROS) a znížiť oxidáciu lipidových peroxidov a lipoproteínov s nízkou hustotou (LDL). Naopak lipoproteín s vysokou hustotou (HDL) cesnak pozitívne zvyšuje. Po užití cesnaku dochádza v červených a bielych krvinkách k zvýšenie enzýmov súvisiacich s glutatiónom.

Ďalšie benefity

Cesnak dokáže zmierniť nárast hladiny cukru v krvi po jedle, ďalej tiež prispieva k telesnej odolnosti proti dočasnému stresu. Má pozitívny vplyv na krvný tlak a znižuje aj cholesterol. Vďaka spracovaniu tejto suroviny do štandardizovaného extraktu nedochádza k negatívnym efektom čerstvého cesnaku.

DÁVKOVANIE

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užite 1 až 2 tbl denne a dostatočne zapite vodou.

Obsah jednej dávky: 1 tableta
Obsah jedného balenie : 100 tabliet

NUTRIČNÉ HODNOTY

Zloženie

Látka Obsah v 1 tablete
Extrakt Allium sativum 125 mg
z toho Alicin 3,75 mg*

*zodpovedá 1500 mg čerstvého cesnaku

Zloženie: Mikrokryštalická celulóza (plnidlo), extrakt Allium sativum (3% alicín), protispekavé látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý rastlinného pôvodu

UPOZORNENIE

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.
Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 100 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Pred užívaním so poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: