Czech Virus Testo Virus Part 2 120 kapsúl

Kód: CZVTESTO2120
25,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

Produkt Testo Virus Part 2 prináša úplne bez debát jednu z najkomplexnejších legálnych formúl pre optimalizáciu a podporu testosterónu na trhu. Obsahuje 7 rastlinných látok zložených podľa aktuálnych štúdií pre najvyššie možné synergické fungovanie. Obsahuje okrem iného aj značkové extrakty Fenusterols® (s 50% obsahom steroidných saponínov), ForsLean® so štandardizovaným Forskolin a AstraGin®, ktorý zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť. Kompletne rastlinné zloženie vr. kapsle - vhodné aj pre vegánov. Pre ultimátne výsledok odporúčame kombinovať s Testo Virus Part 1.

MACA

Maca je tzv. Superpotravina, bylina pochádzajúce z Peru, ktorá so používa od nepamäti. Maca nepôsobí priamo na zvyšovanie testosterónu, ale zvyšuje jeho prekurzor DHEA, najhojnejšie cirkulujúci hormón v tele, ktorý slúži ako základ pre syntézu všetkých ďalších androgénov (u mužov) i estrogénov (u žien). Nedostatok DHEA býva jedným z najčastejších dôvodov zníženého testosterónu u väčšiny mužov. Zvyšuje výkon a vytrvalosť, pomáha zlepšovať plodnosť a optimalizuje hormonálny systém. Ideálna dávka so javí medzi 1500 a 3000 mg (Testo Vírus Part 2 v HC dávke ponúka 1000 mg 4: 1 extraktu = 4000 mg sušeného koreňa Macy).

FENUSTEROLS®

Fenusterols® je extrakt získaný zo semien senovky gréckej gréckej (Fenugreek) a je štandardizovaný na obsah minimálne 50% steroidných saponínov. Má výrazný vplyv na uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH). LH zase signalizuje hypofýze, aby produkovala viac testosterónu a vyššie hladiny testosterónu majú logicky vplyv na športová výkon. Mechanizmus účinku uvoľňovanie hormónov je spojený s premenou cholesterolu na aktívne hormóny, čo má za následok súčasné zníženie hladiny cholesterolu v plazme. Mimo testosterón má senovky gréckej vplyv na zvýšenie libida a zníženie DHT (dihydrotestosterón, ktorý má negativivní vplyv napríklad na vypadávanie vlasov). podľa štúdií so javí ideálny dávka 400 až 500 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 500 mg v HC dávke.

Ashwagandha

Ašvaganda je adaptogén a jedna z najdôležitejších ajurvédskych bylín. Pomáha optimalizovať testosterón u silovo trénujúcich mužov. Má vplyv na zníženie kortizolu (ochrana proti stresu, upokojenie). Zvyšuje uvoľňovanie luteinizačného hormón (rovnako ako pískavice), pôsobí teda synergicky a pomáhajú týmto spôsobom s hladinou testosterónu. Ideálna dávka so javí medzi 300 až 500 mg, Testo Virus Part 2 ponúka 500 mg v HC dávke.

FORSLEAN®

ForsLean® obsahuje patentovaný extrakt z koreňov rastliny Coleus forskohlii, ktorý je štandardizovaný na 10% obsah Forskolin. Forskolin bol tradične známy pre svoju širokú škálu výhod, pozornosť vedcov si však zaslúžila jeho činnosť ako non-adrenergné stimulátor enzýmu adenylátcyklázy, ktorý má podpornú úlohu pri riadení telesnej hmotnosti a podporu čistej svalovej hmoty (klinické štúdie tu). Podľa tejto štúdie má Forskolin vplyv na hladinu testosterónu, kedy bola hladina voľného testosterónu zvýšená oproti skupine s placebom (16,77% vs 1,08%). Ideálna dávka podľa štúdií je 250 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 250 mg v HC dávke.

PANAX GINSENG

Ženšen pravý má zanedbateľný vplyv na testosterón, však pomáha znižovať únavu, zvyšovať sústredenie a zvyšuje prúdenie krvi. Jedná so o najpopulárnejšie adaptogén, ktorý pomáha optimalizovať činnosť organizmu (normálna hladina cukru v krvi, krvný tlak, fyzické a duševné zdravie ...). Ideálna dávka so javí medzi 200 až 400 mg denne, Testo Virus Part 2 ponúka 200 mg v HC dávke.

Rhodiola rosea

Druhý najpopulárnejší adaptogén, to je rozchodnica ružová . Pridaná pre synergické fungovanie s ženšenom ( a ďalšími látkami). Rozchodnica zvyšuje odolnosť nervového systému pri únave a stresu. Pôsobí na kognitívne a duševnú výkonnosť. Podporuje tiež kondíciu a fyzický výkon. Zároveň pôsobí ako antioxidant a podporuje normálny trávenie, srdce a cievny systém.

 

ASTRAGIN®

AstraGin® je prírodný produkt zlepšujúce absorpciu ostatných látok. Umožní väčšiemu množstvu živín prejsť z krvného obehu do buniek. AstraGin® zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť a zlepšuje stav mikrobioty (potvrdené štúdiami - zhrnutie tu).

 

KDE JE TRIBULUS?

Tribulus je super látka, ale iba na zvýšenie libida, určite nie na zvýšenie testosterónu (viac ako 8 štúdií preukázalo nulový alebo minimálny vplyv na zvýšenie voľného a celkového testosterónu.) Tribulus je v SR pravdepodobne najznámejší látka pre " zvýšenie testosterónu", bohužiaľ má v tomto ohľade asi rovnaký účinok, ako L-karnitín na chudnutie. Pevne veríme, že so vďaka nášmu produktu začne viac ľudí zamýšľať nad tým, čo má reálne zmysel a čo je len reklamný ťahák.

 

Testo Virus Part 2 vznikol ako druhá časť k testo Virus Part 1 (DAA, bór, zinok a vitamin D3), aby vznikla ultimátnej kombinácia toho dosť možno najlepšieho, čo môžete na našom trhu legálne zohnať. S ohľadom na použité látky je Part 1 vhodný hlavne do PCT a na krátkodobejšie boost testosterónu (teda je vhodné produkt cyklovať), Part 2 slúži pre dlhodobú a účinnú optimalizáciu hormonálneho systému. Part 2 obsahuje 7 aktívnych extraktov z bylín v originálny kombinácii s funkčným množstvom. Formulate založeným iba na Tribula už odzvonilo, je čas pre novú generáciu produktov, ktoré majú reálny vplyv na optimalizáciu testosterónu!

 

Nutričné hodnoty v 4 kapsuliach
maca 1000 mg
Fenusterols® 500 mg
z toho steroidných saponínov 250 mg
Ashwagandha 500 mg
z toho withanolidů 35 mg
ForsLean® 250 mg
z toho Forskolin 25 mg
Panax Ginseng 200 mg
Rhodiola Rosea 100 mg
z toho salidrosidov 1 mg
AstraGin® 5 mg

 


zloženie: Extrakt z koreňa Macy peruánskej (Lepidium meyenii, extrakt 4: 1, ekvivalentné k množstvu 4000 mg sušeného koreňa), Fenusterols® (Trigonella foenum-gaecum, senovka grécka), Ashwagandha (withania somnifera, extrakt z koreňa), ForsLean® (Coleus forskohlii, extrakt z koreňa), Ženšen pravý (extrakt z koreňa), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea, extrakt), Plnidlo: Rastlinný stearan horečnatý, AstraGin® (výťažok z rastliny Panax notoginseng [koreň] v pomere 10: 1), vegánska kapsule (Hydroxypropylmetylcelulóza)

 

Upozornenie:

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný najmä pre muže.Výrobek vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, ořechy.Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného záření.Chraňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladováním.Není určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred užívaním so poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: