Czech Virus ZMA MAX 100 kapsúl

Kód: CHVZMA
11,90 €
Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

Prírodné anabolická formula priamo a účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičenie a podporuje hlboký a zdravý spánok. ZMA obsahuje najúčinnejší kombináciu zinku a horčíka, ktorá je dostupná na dnešnom trhu. Je to špeciálna zmes, ktorá je vedecky navrhnutá. ZMA je navyše obohatené o vitamín B6. ZMA je jedným z najpopulárnejších doplnkov stravy kvôli svojej čistote a efektivite. Táto unikátna formula sa má užiť okolo 30-tich minút pred spaním pre optimálne výsledky na prázdny žalúdok - pozor, bisglycinát môže byť pre niektoré osoby ťažšie na žalúdok, otestujte svoju toleranciu tým, že začnete nižším, než odporúčaným dávkovaním. Ak vám bude robiť forma problém, užite ju s jedlom (nie sú vhodné mliečne produkty kvôli vstrebateľnosti zinku).

 

ZINOK BISGLYCINÁT

Zinok je jedným z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele a býva decifitní. Podieľa so na procese delenia buniek, prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, k normálnej syntéze dna, k optimálnemu metabolizmu makroživín, na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi a k normálnej funkcii imunitného systému. Použitý zinok ( chelát ) so skladá so zinku viazaného na dve molekuly glycínu. Aminokyselina glycín je telu vlastná látka, ktorú si bežne syntetizuje.

 

HORČÍK BISGLYCINÁT A AQUAMIN®

Horčík je u športovcov jedným z najviac deficitných minerálov a je vhodné ho nejakým spôsobom do tela doplňovať. Použili sme dve formy horčíka, bysglicinát ( chelát ) a Aquamin® Mg (viď. Nižšie). Minerály z týchto zdrojov majú výbornú vstrebateľnosť. Horčík prispieva kk normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, na zníženie miery únavy a vyčerpania, k normálnej syntéze bielkovín, k normálnej činnosti svalov a k správnej funkcii psychiky.

 

VITAMÍN B6

Vitamín B6 bol pridaný pre lepšiu absorbciu a využitie zinku a horčíka, aby Vaše telo dostalo naozaj to najlepšie! Vitamin B6 prispieva k správnej syntéze cysteínu, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej funkcii imunitného systému, ku zníženie miery únavy a vyčerpania a kk reguláciu hormonálnej aktivity.

 

DÔLEŽITOSŤ ZMA

S ohľadom na potreby tvrdo trénujúcich športovcov býva zinok a horčík veľmi deficitným minerálom. V dnešnej dobe si našťastie už väčšina športovcov uvedomuje dôležitosť vitamínov a minerálov ako základných prvkov, pokiaľ ide o suplementácii k pestrej strave. Dôvod, prečo ponúkame u Czech Virus vlastnú receptúru produktu ZMA MAX je ten, že ZMA ponúka vo svojej EÚ verzii mimojiné aj oxid horečnatý, ktorý má využiteľnosť približne 5% a nespĺňa naše štandardy kvality, ktoré máme nastavené a dodržiavame.

  • zvyšuje tvorbu testosterónu a rastového faktoru IGF
  • prírodné anabolická formula pre regeneráciu svalov a hlboký spánok

V jednej kapsule:

Aquamin® Mg + Magnesium Bisglycinát    
- z toho obsah horčíka 94 mg 25% RHP *
zinok Bisglycinát    
- z toho obsah zinku 7,5 mg 75% RHP *
vitamín B6 2,5 mg 179% RHP *


V štyroch kapsliach:

Aquamin® Mg + Magnesium Bisglycinát    
- z toho obsah horčíka 375 mg 100% RHP *
zinok Bisglycinát    
- z toho obsah zinku 30 mg 300% RHP *
vitamín B6 10 mg 715% RHP *

Kompletné zloženie:
Hydroxid horečnatý (Aquamin® Mg), Magnesium Bisglycinát, Zinok Bisglycinát, mikrokryštalická celulóza, vitamin B6 (pyridoxín HCL), vegánska kapsule (Hydroxypropylmetylcelulóza)

* Referenčná hodnota príjmu

 

Upozornenie:

Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplote do 25 ° C mimo priame slnečné žiarenie. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

 

pozor, bisglycinát môže byť pre niektoré osoby ťažšie na žalúdok, otestujte svoju toleranciu tým, že začnete nižším, než odporúčaným dávkovaním. Ak vám bude robiť forma problém, užite ju s jedlom (nie sú vhodné mliečne produkty kvôli vstrebateľnosti zinku).

Pred užívaním so poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: