GOLDFIELD Protostrol 60 kaps

Kód: GFPRTS
56,80 €
Dočasne vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

PROTOSTROL - Goldfield: Toto prírodné anabolikum vrelo odporúča a nedá naň dopustiť najlepší slovenský kulturista v histórii: Jaroslav Horvát. Momentálne najpredávanejší produkt na rýchly nárast svalovej hmoty v Európe.

a pravosť nášho Protostrolu ručí osobne Jaroslav Horváth (2 násobný majster sveta, profesionál divízie IFBB)

Aktívne zložky PROTOSTROL-u tvoria zložky zo skupiny „prirodzeného agonistu TRP“ (prechodný receptor). Aktivujú sa tým iónové kanály vo svalových bunkách-teplotné senzory sú stimulované a vydávajú impulz nervovému systému, čo následne vedie k vylučovaniu adrenalínu. V kombinácii so stravou obsahujúcou vysoké množstvo bielkovín vzniká „prirodzený“ anabolický metabolizmus.

 

Vaše svaly budú rásť rýchlejšie!

Normálna horčica, škorica a riasy sa tak nesprávajú! Niektorí ľudia sa mylne domnievajú, že môžu dosiahnuť rovnaký efekt, keď jedia pravidelne horčicu, škoricu a riasy. To je veľký omyl! Prečo? Môže za to jedinečná nano-technológia použitá v receptúre PROTOSTROL od firmy Goldfield. Tento účinok bol vedecky potvrdený, a preto bol PROTOSTROL patentovaný.

 

Váš svalový optimizér (prírodné anabolikum):

Má obdobne silné účinky ako syntetické anabolické látky, ale nemá žiadne vedľajšie účinky. Tým pádom je jeho konzumácia bezriziková! Užívaním anabolických steroidov (dopingových látok) sprevádza veľké množstvo nežiaducich vedľajších účinkov. Všetky zložky PROTOSTROLU sú kontrolované a 100 % bez obsahu zakázaných látok! Budete cítiť, ako sa vaše svaly každým dňom zväčšujú! PROTOSTROL je prvá, unikátna patentovaná zmes na svete, ktorá optimalizuje a stimuluje vaše svaly k rastu. Zažite rýchly rast svalov, silu a vytrvalosť!

 

8 výhod PROTOSTROLU:

 1. Výhoda: Rýchlejší rast svalovej hmoty. Sledujte na sebe nárast svalovej hmoty vo veľmi krátkom čase! PROTOSTROL dáva svalom nový impulz k ich rastu.
 2. Výhoda: Zlepšuje hustotu svalov. Pri pohľade do zrkadla uvidíte, ako sa vaša hustota (definícia) výrazne zlepší! PROTOSTROL sa postará o to, že vaše svaly budú plastickejšie a svieže, ich kontúry nadobudnú ostré črty!
 3. Výhoda: Zvýšite svoju silu a vytrvalosť! PROTOSTROL zlepšil za 3 mesiace silový výkon v priemere o 28,4% a vytrvalostný výkon až o 32,6%. V tréningu môžete používať vyššie váhy a môžete trénovať tvrdšie!
 4. Výhoda: Lepšie využitie bielkovín. PROTOSTROL priamo aktivuje váš tráviaci systém, bielkoviny obsiahnuté vo vašej strave sú dokonalejšie spracované a využité na rast svalov.
 5. Výhoda: Viac kyslíka do svalov a orgánov. PROTOSTROL zvyšuje vstrebávanie kyslíka do svalových buniek a vnútorných orgánov. Tým sa zlepší napumpovanie, transport živín a skráti sa čas potrebný na regeneráciu.
 6. Výhoda: Viditeľne vyrysovanie svalov, už po dvoch týždňoch užívania! 94% účastníkov štúdie PROTOSTROL ® hovorí, že už po 2 týždňoch užívania viditeľne vyrysovali svoje svaly. To jednoducho uvidíte!
 7. Výhoda: Zvyšuje silu a vitalitu. PROTOSTROL zvyšuje efektivitu vnútorných orgánov (srdce, pľúca, pohlavné orgány, obehový systém). V každom ohľade pocítite priaznivé zmeny!
 8. Výhoda: Nemusíte zaradiť prestávku v užívaní, 100 % kompatibilný. PROTOSTROL je prirodzený produkt, tým pádom eliminujete prestávky. Je 100 % kompatibilný a bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Prečo by som mal užívať PROTOSTROL? Prečo je lepší než steroidy?

Účinok PROTOSTROL je úplne odlišný. Komplex Phenacrosinol ™ obsahuje TRP agonistov (prechodný receptor). Ide o látky, ktoré pôsobia na báze novo objavenej iónovej dráhe TRP-typu. Teplotné senzory v tele stimulujú nervový systém a uvoľní sa tým adrenalín. Výsledkom je prírodný anabolický metabolizmus. Na rozdiel od anabolických steroidov nehrozia žiadne vedľajšie účinky. To je fakt SUPER!

 

Vedecké štúdie:

Tu sú výsledky po 3 mesiacoch:

 1. Priemerný váhový prírastok o 7,4 kg
 2. Po dvoch týždňoch sa u 94% testovaných viditeľne zlepšil obrys svalov.
 3. 28,4 % vyššia sila a o 32,6 % vyšší vytrvalostný výkon
 4. 97% účastníkov boli nadšení z účinkov PROTOSTROLU

Vedci potvrdili veľmi dobré výsledky. PROTOSTROL môže byť označené ako ideálne prírodné anabolikum.

 

Dávkovanie Ako mám PROTOSTROL užívať?

 • Denne užívajte 1 kapsulu k raňajkám a 1 kapsulu k večeri.
 • V tréningové dni užívajte 1 kapsulu k raňajkám a 1 kapsulu 30 minút pred tréningom.

Dĺžka užívania:

 • PROTOSTROL môžete užívať najmenej 3-4 mesiace, alebo roky! S účinkom budete spokojní.
 • Dávajte si pozor na príjem bielkovín!
 • PROTOSTROL aktivuje rast svalov.
 • Teraz potrebujú vaše svaly viac bielkovín, ako stavebný materiál.
 • Využívajte veľmi kvalitné zdroje proteínov!

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty:v 2 kaps.
PhenacrosinolTM 240 mg
Kyselina pantoténová 18 mg
Zinok 20 mg
Chróm 120 mcg
Bielkoviny 196 mg
Sacharidy 48 mg
Tuky 4 mg
Energetická hodnota 5 kJ/1,2 kcal

 

Zloženie

Ostatné zložky: PhenacrosinolTM (účinná látka komplex z extraktu s trans-3-fenyl-2-propenal, glucosilierten nodosum para-hydroxybenzyl a alyl isothiokyanátu z Sinapis Albis a Cinnamomum verum, Ascophyllum nodosum, siliciumdioxid, stabilizátor kyselina algová), želatínová kapsula, separačné prostriedky Kieselsaure, zinkglukonát, kyselina pantoténová, chróm chlorid, oxid titaničitý pigment. Phenacrosinol™ je silne anabolický!

 

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 18 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: