Kompava 4 SYNERGY Protein 2000 g

Kód: 12239/COK 12239/VAN Zvoľte variant
69,90 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.5.2024 24.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

4 SYNERGY Protein je 70%, ľahko stráviteľný proteín, ktorého prednosťou je postupné uvoľňovanie aminokyselín vďaka obsahu srvátkovej, vaječnej, mliečnej a sójovej bielkoviny. Táto zmes proteínov efektívne podporuje rast svalov a regeneráciu, čo je dôležité pre dosiahnutie optimálnych výsledkov tréningu.

Mliečny proteín poskytuje dlhodobú podporu svalov, zatiaľ čo srvátkový proteín rýchlo dodáva aminokyseliny na obnovu tkanív. Vaječný proteín pridáva k celkovému rastu svalov a oprave tkanív svoje esenciálne aminokyseliny. Sójový proteín (bez GMO), ako rastlinný zdroj, taktiež prispieva k budovaniu väčších svalov a regenerácii a jeho izoflavóny môžu byť prospešné pre srdcové zdravie. 4 SYNERGY Protein je obohatený o esenciálne aminokyseliny BCAA, L-glutamínkomplex tráviacich enzýmov, ktorých účinnosť je podporená vitamínmi.

4 SYNERGY Protein obsahuje:

Srvátkové, vaječné, mliečne a sójové bielkoviny – vďaka tejto kombinácii bielkovín sa proteín štiepi dlhšiu dobu (4-5 hodín).

 • Srvátkový proteínový koncentrát
  Srvátkový koncentrát obsahuje vysoké množstvo kvalitných bielkovín a esenciálnych aminokyselín. Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty a celkovej obnove organizmu po fyzickej aktivite.
 • Vaječný proteín
  Jedným z najzaujímavejších aspektov vaječného proteínu je jeho biologická hodnota. Táto hodnota odzrkadľuje, do akej miery je proteín absorbovaný a využívaný organizmom. Vaječný proteín má vysokú biologickú hodnotu, čo naznačuje jeho účinnosť pri podpore svalového rastu a obnovy.
 • Mliečny proteín
  Mliečny proteín sa skladá z dvoch hlavných zložiek - kazeínu a srvátkového proteínu. Kazeín sa pomaly trávi a uvoľňuje aminokyseliny postupne, čo môže poskytovať dlhodobú podporu svalov. Naopak, srvátkový proteín sa rýchlo absorbuje a môže byť ideálny pre rýchlu podporu regenerácie svalov po tréningu. Mliečny proteín taktiež obsahuje široké spektrum aminokyselín, vrátane esenciálnych aminokyselín, ktoré sú potrebné pre rast a regeneráciu svalov. Má vysokú biologickú hodnotu, čo znamená, že je schopný efektívne využiť aminokyseliny na podporu proteínovej syntézy v tele.
 • Sójový proteín 
  Sójový proteín má ako jeden z mála rastlinných proteínov kompletný aminoprofil. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré telo nevie samostatne vytvárať a musí ich získavať z potravy. Obsahuje fytochemikály známe ako izoflavóny, ktoré môžu mať antioxidačné vlastnosti a prispievať k zdraviu srdca. Sójový proteín môže tiež pomôcť znížiť hladinu cholesterolu v krvi.
 • Komplex tráviacich enzýmov
  Tráviace enzýmy sú biologicky aktívne molekuly, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri procese trávenia potravy.
  - Redukcia tráviacich ťažkostí: Tráviace enzýmu zabraňujú vzniku tráviacich ťažkostí, ako je napríklad pocitu ťažkosti po jedle, plynatosť alebo kŕče.
  - Lepšie vstrebávanie živín: Tráviace enzýmy môžu prispievajú k lepšiemu vstrebávaniu živín, vrátane bielkovín, vitamínov a minerálov. Tým sa zabezpečí, aby telo efektívnejšie využívalo prichádzajúce živiny na podporu rôznych telesných funkcií.
 • BCAA
  BCAA (v jednej dávke až 5,18 g) je skupina troch esenciálnych aminokyselín: valín, leucín a isoleucín. Tieto aminokyseliny majú dôležité úlohy v organizme, najmä v svalovom tkanive:
  - Podpora svalovej regenerácie: BCAA pomáhajú k rýchlejšej regenerácii svalových tkanív po tréningu.
  - Ochrana svalovej hmoty: Počas tréningu na vytrvalosť alebo svalovej aktivity dochádza ku katabolizmu svalov, teda k rozkladu svalov na energiu. Práve BCAA chránia svaly pred rozkladom a tým aj ich pretrénovaniu (svalovej horúčke) a poškodeniu.
 • Glutamín
  L-glutamín je aminokyselina, ktorá má dôležité úlohy v organizme, najmä v svalovom tkanive a imunitnom systéme. L-glutamín sa často označuje ako "aminokyselina regenerácie" kvôli svojej úlohe pri oprave a regenerácii svalových tkanív. Ďalej pomáha minimalizovať katabolizmus svalov (rozklad svalových tkanív na energiu), čím sa udržuje svalová hmota a športový výkon. Glutamín je dôležitým hráčom aj pre udržanie zdravej funkcie tenkého čreva, integrity sliznice a imunitnej odpovedi. Jeho dostatočný prísun z potravy je dôležitý pre udržanie celkového zdravia tráviaceho systému.
 • Vitamíny skupiny B
  Vitamíny B skupiny (B1, B2, B6, B12) obsiahnuté v proteíne hrajú dôležitú úlohu v mnohých biochemických procesoch v tele, vrátane metabolizmu sacharidov, tukov a bielkovín. Tieto vitamíny majú tiež významný vplyv na energetický metabolizmus, nervový systém a tvorbu červených krviniek. Keďže športový výkon je často spojený s náročnými fyziologickými požiadavkami na telo, vitamíny skupiny B môžu mať pozitívny vplyv na športový výkon.
 • Biotín 
  Hrá kľúčovú úlohu v metabolizme sacharidov, tukov a bielkovín. Pomáha premieňať tieto živiny na energiu, ktorú organizmus potrebuje na rôzne fyzické a metabolické procesy. Tak isto je potrebný pre správnu funkciu nervového systému. Hrá úlohu pri prenose nervových impulzov a podporuje zdravú nervovú sústavu.

Pre koho je produkt určený

4 SYNERGY Protein je vhodný pre diabetikov, celiatikov a deti od 14 rokov.

 • Športovci: 4 SYNERGY Protein je ideálny pre tých, ktorí sa venujú športu a cvičeniu. V prípade tréningov alebo cvičenia večer je to správna voľba pre organizmus, ktorý nemusí v priebehu noci hladovať.
 • Osoby s cieľom rastu svalov: Pre tých, ktorí majú za cieľ zvýšiť svalovú hmotu, je 4 SYNERGY Protein ako stvorený. Kombinácia rôznych typov bielkovín zabezpečuje kontinuálnu dostupnosť aminokyselín pre proteínovú syntézu.
 • Osoby s rýchlym metabolizmom: Zvýšený metabolizmus znamená, že ich telo spaľuje kalórie rýchlejšie a môže mať vyššie energetické potreby. Vo väčšine prípadov majú takéto osoby aj vyššie potreby na bielkoviny na podporu svalového rastu, regenerácie a celkovej výživy.
 • Osoby s náročným životným štýlom: Pre tých, ktorí majú zaneprázdnený životný štýl a nie vždy majú prístup k vyváženej strave, môže byť 4 SYNERGY Proteín pohodlným spôsobom, ako zabezpečiť dostatočný príjem bielkovín.
 • Podpora sýtosti: Bielkoviny vo viaczložkovom proteíne 4 SYNERGY Protein pomáhajú udržať pocit sýtosti, čo ocenia ľudia s nadváhou počas diéty ale i ľudia s nedostatkom času na jedlo.

Odporúčané dávkovanie

Jedna dávka 30 g = 2 odmerky 4 SYNERGY Protein.

Na podporu rastu svalovej hmoty (užívať v deň silového tréningu)

 • 2 – 3 dávky (1 dávka = 2 odmerky)
 • užívať medzi jedlami
 • vhodné užívať pred tréningom, 1 hodinu po tréningu alebo pred spaním
 • maximálne odporúčané množstvo pre rozvoj svalovej hmoty sú 2g proteínu na 1 kg telesnej hmotnosti

Na celkovú regeneráciu a ochranu svalovej hmoty

 • 1 – 2 dávky denne (1 dávka = 2 odmerky)
 • užívať medzi jedlami alebo pred spaním

Použitie

Tipy:

 • Vodu môžete nahradiť rastlinným či nízkotučným mliekom, avšak pre lepšiu využiteľnosť živín odporúčame proteíny zarábať vždy s vodou.
 • Voda môže byť studená alebo izbovej teploty, podľa vašich preferencií, avšak studená voda môže spôsobiť horšiu rozpustnosť.
 • Po vyšejkovaní proteínu počkajte s konzumáciou aspoň 5 minút. Za tento čas sa dokonale spoja všetky jeho zložky a dosiahnete tak maximálneho účinku a chuti.

Nezabudnite   dodržiavať   odporúčané   dávkovanie, ktoré   je   uvedené   na   obale nášho produktu. Správne dávkovanie je kľúčom k optimálnym výsledkom. V prípade, že   máte   akékoľvek   otázky   ohľadne  správneho   užívania   našich produktov alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste a sme tu, aby sme vám poskytli podporu a potrebné informácie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: