MuscleTech Cell Tech Performance Series 1360 g

Kód: MR105FP
28,90 €
Skladom
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

JEDINEČNÁ FORMULA: SKUTOČNOSTI neklamú...

Rýchlejší rast svalov:

Každé dve odmerky dávky Cell-Tech prináša 7 g  HPLC-certifikovaného kreatín monohydrátu a 3 g kreatínu HCl. Jedinci, ktorí konzumovali množstvo kreatínu a sacharidov počas CELL-TECH nasycovavej fázy (pozri pokyny) získali v priemere 3,4 libry svalov a to len v priebehu 7 dní. Predmety užívajúce kreatín s džúsom získali len zanedbateľné množstvo svalov.

Zvýšená sila:
V inej štúdii, subjekty pri množstve kreatínu a sacharidov z produktu Cell-Tech výrazne zvýšili svoju silu na benchpress, leg press a bicepsový zdvih.

Dokonalejšia doprava živín:

Každé dve odmerky dávky Cell-Tech obsahujú 200 mg kyseliny alfa-lipoovej (ALA). Výskum naznačuje, že ALA pomáha zlepšovať vstrebávanie kreatínu a glukózy do svalových buniek prostredníctvom špecializovaných prepravcov.

Viac svalovej hmoty a plnosť:

CELL-TECH prináša viacstupňové kombinácie sacharidov, ktoré ovplyvňujú silný inzulín po tréningu. To pomáha transportu kreatínu a ďalších živín do svalov a rýchle doplnenie zásob glykogénu a tiež urýchlenie glykogénovej superkompenzácie.

Rozvetvený reťazec a bunky zväčšujúce aminokyseliny:

Okrem svojich hlavných zložiek, CELL-TECH dodáva vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín v pomere 2:1:1. Vetvené aminokyseliny sú vo „free“ forme - singulárne molekuly, ktoré sa rýchlo strávia a vstrebávajú sa do krvného riečišťa. CELL-TECH obsahuje aj aminokyseliny taurín a alanín. Tieto aminokyseliny sú dve z najčastejších aminokyselín vo svale a napomáhajú pri bunkovom raste.

Získajte viac za svoje peniaze:
Na rozdiel od konkurencie, produkty Performance Series obsahujú vynikajúce kľúčové ingrediencie v klinicky dávkovanom množstve, ktoré sú plne sprístupnené, takže presne viete, čo konzumujete.

Best-In-Class príchuť:
V silnej konkurencii sú naše produkty užívateľmi označené ako najviac chutné.

FAQ - Otázky:

Čo je CELL-TECH?
CELL-TECH je vedecky vyvinutý hardcore kreatínový vzorec určený pre hardgainerov, cvičencov, ktorí majú problémy s naberaním hmotnosti a sily. Tento patentovaný chránený vzorec obsahuje základné zložky, ktorých prospešné účinky sú podporené vo viac ako 30 výskumných štúdiách vykonaných v priebehu niekoľkých desaťročí.

Je CELL-TECH podporený skutočnou vedou?
V placebom kontrolovanej štúdii na 32 jedincoch rozdelených do štyroch skupín sa zistilo, že jedinci, ktorí konzumovali množstvo kreatínu a sacharidov počas CELL-TECH nasycovavej fázy (pozri pokyny) získali, v priemere 3,4 libry svalov a to len v priebehu 7 dní. Predmety užívajúci kreatín s džúsom získali len zanedbateľné množstvo svalov.

Sú všetky zložky plne uvedené na etikete?
Na rozdiel od konkurencie, produkt CELL-TECH obsahuje vynikajúce kľúčové ingrediencie v klinicky dávkovanom množstve, ktoré sú plne sprístupnené, takže presne viete, čo konzumujete.

 

Dávkovanie:

Užite 1 odmerku Cell-Tech s 200 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite svoju dávku v dopoludňajších hodinách.

Pre lepšie výsledky:
Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite svoju dávku v dopoludňajších hodinách.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov:
Prvých 7 dní (nasycovacia fáza): Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ráno, keď sa zobudíte a 2 odmerky so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ráno na lačno a druhú dávku 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody v odpoludňajších hodinách.

Udržiavacia fáza: Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite svoju dávku v dopoludňajších hodinách.

Mám užiť Cell-Tech v dňoch, kedy netrénujem?
Áno. Podľa pokynov na etikete, mali by ste konzumovať jeden až dve dávky CELL-TECH v netréningových dňoch ráno ihneď po prebudení, aby ste udržali vysokú úroveň kreatínu vo svaloch.

 

 

 

Ostatné zložky:
Multi-Stage Carb Blend (Glucose Polymers, Dextrose, Modcarb™ [Oat Bran, Amaranth, Quinoa, Buckwheat, Millet, Chia], Waxy Maize [Corn Starch], Cluster Dextrin), Natural And Artificial Flavors, Citric Acid, Dicalcium Phosphate, Calcium Silicate, Salt, Acesulfame Potassium, Sucralose, FD&C Yellow No. 6, FD&C Yellow No. 5.

UPOZORNENIE:
Rovnako ako u všetkých kreatínových produktov, udržiavajte dostatočný pitný režim počas užívania. Nepoužívajte, ak trpíte cukrovkou, alebo ak máte sklony k hyperglykémii a hypoglykémii. Ak sa u vás vyskytne kožná vyrážka, alebo iná alergická reakcia, prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Udržujte mimo dosahu detí.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fruit Punch)50 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (1 360 g) 27
Počet dávok v balení: (2 720 g) 54
Energetická hodnota 150 kcal
Sacharidy 38 g
z toho vláknina 2 g
z toho cukry 14 g
vrátane pridaných cukrov 14 g
Vitamín C 125 mg
Vitamín B6 5,3 mg
Vitamín B12 0,2 mcg
Horčík 30 mg
Sodík 45 mg
Draslík 30 mg
Muscle Growth And Strength Matrix:  
Creatine Monohydrate 5 g
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix:  
Taurín 1 g
L-alanín 500 mg
BCAA Matrix:  
L-leucín 500 mg
L-valín 250 mg
L-izoleucín 250 mg
Enhanced Nutrient Transport:  
Kyselina alpfa-lipoová 100 mg
Fosforečnan draselný 55 mg

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatín Transport
Balenie: 1400 g, 1360 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: