Reflex Nutrition Nexgen Pro + Digestive Enzymes 120 kapsúl

Kód: RFXNEXPD120
19,95 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

NEXGEN ® PRE + trávenia ENZYMES

Doplnok stravy. Prémiový all-in-one multivitamin s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, bioaktívnych enzýmov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 38 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Sofistikovaná formulácia produktu vychádza z prírodného modelu, kde so jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajne nevyskytujú izolovane, ale vždy v kombinácii s dôležitými organickými nosičmi, fytonutrienty, živými kultúrami, enzýmy a ďalšími bioaktívnymi faktormi. Maximálna využiteľnosť je garantovaná nielen kvalitou a čistotou použitých zdrojov, ale tiež vďaka tzv. Delenému systému dávkovania. NEXGEN® PRE + trávenia ENZYMES je kompletne vyrobený vo Veľkej Británii.

NEXGEN ® PRE + trávenia ENZYMES ALL-IN-ONE

Prémiový multivitamín - vyvážená kombinácia všetkých dôležitých vitamínov v bioaktívne forme: vitamin D3, vitamin C, vitamin K2-MK7, B-komplex, vitamin B12, vitamin A , vitamin E, koenzým Q10, quercetin a ďalšie vitamíny. Prémiový multiminerál - vyvážená kombinácia dôležitých minerálov v organickej / chelátovej forme: horčík, zinok, meď, chróm , mangán, selén .. bioaktívne enzýmy - vyvážená kombinácia dôležitých enzýmov v bioaktívne forme: Proteázy, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza. Zmes živých kultúr - vyvážená kombinácia dôležitých probiotických kultúr (4 zdroje): Bacilus coagulans. Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus rastlinné extrakty- optimalizovaný obsah dôležitých rastlinných extraktov (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, extrakt z koreňa Macy, extrakt zo škoricovej kôry, extrakt z čierneho korenia.

 

ZAMERANIE PRODUKTU

RESTART ( ŠPORT , WELLNESS)Zdroj dôležitých mikro-nutrientov, enzýmov a probiotických kulturPodpora trávenie, metabolizmu a optimálneho vstrebávanie živinCelkový reštart pre viac energie a rýchlejšie regeneraciPravidelná kôra pri nadmernej fyzickej námahe a přetíženíPodpora rýchlejší rekonvalescencie (po operácii, alebo po zranení) Pred a počas náročnejších periód (cestovanie, expedícia , atď ...)

 

NEXGEN ® PRE + trávenia ENZYMES = 38 biologicky aktívnych zložiek

JEDINEČNÝ OBRANNÝ ŠTÍT - Každá dávka obsahuje obranný štít vo forme 500% DDD (odporúčaná denná dávka) vitamínu D3, 300% DDD vitamínu C, 150% DDD zinku vo forme chelátu, 100% DDD vitamínu A , ďalej vitamin E, komplexné zmes bioaktívnych enzýmov, komplexné zmes živých kultúr, vrátane všetkých ďalších dôležitých kofaktorov (vitamíny, minerály a fytosteroly).

 

ENZÝMY A metabolicky RESTART - Každá dávka obsahuje kvalitnú zmes bioaktívnych enzýmov, vyrobených šetrnou metódou fermentácie: Proteázy, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza. Tieto enzýmy sú zodpovedné za katalýzu a riadenie biochemických reakcií v procese odbúravania a štiepenia živín.

 

FYZICKÝCH VÝKON A energetický metabolizmus - V prípade, že chcete mať v tele veľa energie, je absolútne nevyhnutné aby fungovali vaše bunkové pľúca - mitochondrie, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunkovej energie ATP . Preto obsahuje každá dávka optimálnej formy a pomery všetkých dôležitých vitamínov skupiny B, vrátane vitamínu B12 vo forme methylkobalaminu, ďalej koenzým Q10, inositol, organicky viazaný horčík (chelátová väzba) a ďalšie dôležité kofaktory.

 

REGENERÁCIA A ROVNOVÁHA - Každá dávka obsahuje 500% DDD vitamínu D3, kompletné ZMA = 150% DDD zinku v chelátovej väzbe, 53% DDD horčíka v chelátovej väzbe, 1429% DDD vitamínu B6, ďalej 100% DDD medi v chelátovej väzbe, extrakt z koreňa Maca a ďalšie dôležité kofaktory.

 

ŽIVÉ KULTÚRY A OBNOVA mikroflóra - Každá dávka obsahuje kvalitné štvorzložkové zmes živých kultúr zloženú z dobrých baktérií, ktoré sú veľmi dôležité pre všetky naše sliznice a predovšetkým pre zažívací trakt: Bacilus coagulans, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus.

 

NORMÁLNE HLADINA GLUKÓZY - Každá dávka obsahuje 250% DDD organicky viazaného chrómu (chelátová väzba), ďalej extrakt zo škorice a organicky viazaný horčík (chelátová väzba).

 

VNÚTORNÉ OČISTA A homocysteín - Homocysteín je jeden z najdôležitejších ukazovateľov vnútornej rovnováhy organizmu. Vysoká hladina homocysteínu v krvi môže viesť k závažným problémom a spomalené regeneráciu , popr. rekonvalescenciu. S normálnou hladinou homocysteínu súvisí dostatočný príjem kyseliny listovej (300% DDD v produkte), vitamínu B12 (4000% DDD v produkte) a vitamínu B6 (1429% DDD v produkte).

 

VITAMÍN K2 (MK7) A KRVNÝ OBEH - Vápnik by mal byť uložený v kosti, na jeho transporte z krvného obehu a stien ciev má svoj významný podiel vitamin K. Každá dávka obsahuje 100% DDD vitamínu K2-MK7. Jedná so o biologicky aktívne formu vitamínu K2-MK7, vyrobenú fermentačnej technológií.

 

DÔLEŽITÉ MINERÁLY V ORGANICKÝCH formách (cheláty, chelátové VÄZBA) - Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, horčík, selén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej organickej forme. Chelátová väzba (organická forma) predstavuje väzbu minerálu na organický nosič (aminokyselina, kyselina citrónová atď ..). Chelát predstavuje formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.).

 

NEXGEN® PRE + ENZYMES = ŠPIČKOVÁ ZUŽITKOVATEĽNOSŤ


Delený systém DÁVKOVANIE PRE MAXIMÁLNE ZUŽITKOVATEĽNOSŤ A MINIMÁLNE STRATY - Denná dávka je na základe najnovších vedeckých poznatkov rozdelená do štyroch priebežných dávok (1 kapsula 4 x denne, vždy s jedlom), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa = maximálna využiteľnosť + minimálne straty (naše telo nie je prispôsobené k tomu prijať plnú dávku v jednej jednorazovej tablete = straty močom). Nexgen® PRE + ENZYME tak ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme caps , ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý výrobný proces nákladnejšie, teda ak porovnáte napríklad masovú výrobu jednej tbl (najnižšie náklady) versus delená denná dávka v štyroch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť, kvalita a zdravie.

 

FORMA CAPS (KAPSÚL) BEZ balastné spojivo - Maximálna biodostupnosť produktu je garantovaná nielen špičkovou kvalitou použitých surovín, ale aj čistotou, teda minimalizovaným obsahom problematických balastných aditív a nulovým obsahom balastných spojív (lepidiel). Preto je využitá forma caps (toboliek) s obsahom voľne uloženého prášku (NE lepené tbl , lisované pod vysokým tlakom, obsahujúci vysoký podiel tzv. Pomocných (balastných) látok, ktoré môžu tvoriť až 70% obsahu). Forma caps umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

 

KTORÝ NEXGEN® ZVOLIŤ?

       
  NEXGEN NEXGEN PRE NEXGEN PRE + ENZYMES
balenie 60 caps / blister 90 caps / blister 120 caps / blister
hlavné zameranie WELLNESS SPORT RESTART ( ŠPORT + WELLNESS)
Počet bioaktívnych zložiek 28 33 38
bonus navyše + Probiotické kultúry (Lactospore)

+ Probiotické kultúry

(Lactospore, Bifidobacterium

bifidum, Lactobacillus

rhamnosus, Lactobacillus acidophilus)

+ Probiotické kultúry

(Lactospore. Bifidobacterium

bifidum, Lactobacillus rhamnosus,

Lactobacillus acidophilus)

+ Bioaktívny enzýmy

(Proteázy, Laktáza,

Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza)

Minimalizovaný obsah balastných aditív (spojív) áno áno áno
Delené denné dávkovanie pre maximálnu využiteľnosť 2x (= 2 x denne 1 kapsula s jedlom) 3x (= 3 x denne 1 kapsula s jedlom 4x (= 4 x denne 1 kapsula s jedlom)
Počet denných dávok 30 30 30

balenie: 120 caps (98,2 g) Odporúčané dávkovanie: Pre optimálnu využiteľnosť dávkujte 1 kapsulu 3 až 4 x denne, vždy s jedlom (nie na lačno). Denná dávka je rozdelená do troch až štyroch priebežných dávok (napr. Raňajky, desiata, obed, večera), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa (viď. Delený systém dávkovania pre maximálnu využiteľnosť).
Upozornenie: Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Tehotné a dojčiace ženy konzultujte používanie produktu s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu detí. Nevhodné pre vegetariánov. Môže obsahovať stopy rýb, kôrovcov a mlieka.
Výživové údaje:

Počet dávok v balenie : 30 x 4 kapsule 4 kapsule (% RHP **)
Vitamin A 800 mikrogramov / 2667 IU * (100%)
Vitamin D3 25 mikrogramov / 1000 IU * (500%)
Vitamin E 9 mg alfa-TE / 8,2IU * (75%)
Vitamin K2 75 mikrogramov (100%)
Vitamin C 240 mg / 4800 IU * (300%)
Vitamin B1 (tiamín) 20 mg (1818%)
Vitamin B2 (riboflavín) 20 mg (1429%)
Niacín (nikotínamid) 20 mg NIE (125%)
Vitamin B6 20 mg (1429%)
kyselina listová 600 mikrogramov (300%)
Vitamin B12 100 mikrogramov (4000%)
biotín 150 mikrogramov (300%)
kyselina pantoténová 20 mg (333%)
horčík 200 mg (53%)
zinok 15 mg (150%)
meď 1 mg (100%)
mangán 1 mg (50%)
selén 55 mikrogramov (100%)
chróm 100 mikrogramov (250%)
L-cholín 20 mg
inositol 20 mg
quercetin 20 mg
bór 2 mg
Extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly) 75 mg
Extrakt z hroznových jadier (proanthokyanidíny) 75 mg
Extrakt z koreňa Macy 50 mg
Extrakt zo škoricovej kôry 50 mg
Extrakt z čierneho korenia (piperín BioPerine®) 5 mg
koenzým Q10 10 mg
DigeZyme® - z toho: Alfa-amyláza Laktáza Proteázy Celuláza Lipáza 400 mg 1700 DU 125 ALU 28 PC 7,5 CU 0,15 FIP
probiotické kultúry Bacillus coagulans LactoSpore® 100.000.000 spor
Bifidibacterium bifidum 250 000 000 KTJ †
Lactobacillus rhamnosus 250 000 000 KTJ †
Lactobacillus Acidophilus 250 000 000 KTJ †

* IU - medzinárodné jednotky (international units) **% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok. † KTJ - kolónie tvoriace jednotky
zloženie v 4 kapsuliach: Horčík (Horečnaté soli kyseliny citrónovej - citran horečnatý) 200 mg (53% *), komplex tráviacich enzýmov DigeZyme® 400 mg (alfa-amyláza, laktáza, neutrálne proteáza, celuláza, lipáza), želatínová kapsula ( hovädzie želatína, farbivo čierny oxid železitý), vitamin C (kyselina L-askorbová) 240 mg (300% *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju 75 mg, extrakt z hroznových jadier 75 mg, zinok (bisglycinát zinočnatý) 15 mg (150% *), L-cholín (L-cholín bitartrát) 20 mg, extrakt z koreňa Macy (Lepidium meyenii) 50 mg, extrakt zo škoricovej kôry (Cinnamomum zeylanicum) 50 mg, vitamin K2 MK7 (K2VITAL®Delta) 75 mikrogramov (100% *), selén (kvasnice obohatené selénom) 55 mikrogramov (100% *), vitamin E (D-alfa-tokoferyl acetát) 9 mg alfa-TE (75% *), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý) 20 mg (333 % *), quercetin (quercetin dihydrát) 20 mg, vitamin B3 (nikotínamid) 20 mg NIE (125% *), vitamin B6 (pyridoxín hydrochlorid) 20 mg (1429% *), vitamin B2 (riboflavín) 20 mg (1429% *), inositol 20 mg , vitamin B1 (tiamín hydrochloridu) 20 mg (1818% *), bór (boritan sodný) 2 mg, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, Bacillus coagulans (LactoSpore®) 100000000spor, vitamin D3 (cholekalciferol) 25 mikrogramov (500% *), meď (bisglycinát meďnatý) 1000 mikrogramov (100% *), koenzým Q10 (ubidecarenon) 10 mg, vitamin A (retinyl acetát) 800 mikrogramov, mangán (bisglycinát mangánatý) 1 mg (50% *), extrakt z čierneho korenia piperín (BioPerine® ) 5 mg, baktérie mliečneho kvasenia 750 000 000 KTJ (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum) (KTJ - kolónie tvoriace jednotky), chróm (pikolinát chromitý) 100 mikrogramov (250% *), vitamin B9 (kyselina listová) 600 mikrogramov (300% *), vitamin B7 (D-biotín) 150 mikrogramov (300% *), vitamin B12 (methylkobalamin) 100 mikrogramov (4000% *).
* Referenčný príjem vitamínov a minerálnych látok. Adresa výrobcu: Adresa: AB Sports Nutrition, Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, Veľká Británia. Administratívne kancelária pre EÚ: AB Foods Poland Sp. zoo, ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, Poľsko. Exkluzívny distribútor pre SR a SR: ForActiv.cz.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: