GymBeam FuePerform 390 g

Kód: GBFUEPCL
8,90 €
Dočasne vypredané
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

FuePerform je prémiová all-in-one zmes určená na každodenné zlepšenie športového výkonu a regenerácie všetkých športovcov. Vďaka kombinácii a povahe účinných látok dosiahnete najlepšie výsledky pri každodennom používaní. Bijúcim srdcom produktu je najviac preskúmaný a tisíckami štúdií overený kreatín monohydrát. Ten spoľahlivo zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe idúcich úsekoch vysokointenzívneho cvičenia. Tieto účinky dosiahnete pri jeho každodennom príjme vo výške 3 g. S FuePerform toto množstvo hravo splníte v jednej dávke. Benefity kreatínu oceníte najmä v prípade, že sa venujete fitness, kulturistike, tenisu, hokeju, futbalu alebo rôznym rýchlostným športovým disciplínam. 

              

V zložení FuePerform ďalej nájdete obľúbený glutamín, ktorý je najviac zastúpenou aminokyselinou v našom organizme. Môže byť dokonca využitý ako zdroj energie pre niektoré bunky imunitného systému a sliznice tenkého čreva. V porovnaní s inými aminokyselinami obsahuje dvojnásobné množstvo dusíka, ktorý je základom peptidových väzieb všetkých bielkovín našich tkanív. Dostatočný príjem tejto aminokyseliny preto môže byť výhodný hlavne v situáciách, keď telo potrebuje regenerovať, prípadne budovať telesné tkanivo. Glutamín je podmienenou esenciálnou aminokyselinou, ktorá sa pri strese stáva esenciálnou, a preto ju treba prijímať v dostatočnom množstve každý deň. Vlastná výroba organizmu totiž nepokryje potrebu glutamínu. Počas športovej aktivity klesá jeho hladina v organizme, preto ho treba dopĺňať z externých zdrojov

               

Príval energie môžete pocítiť vďaka zvýšenému prekrveniu svalov. To majú na svedomí látky, ako sú citrulín malát a arginín, ktoré podporujú produkciu oxidu dusnatého (NO). Ten má pozitívny vplyv na prekrvenie organizmu a zvýšenie prietoku krvi najmä v pracujúcich svaloch. Vďaka tomu sa ku svalovým bunkám dostane viac kyslíka a ďalších živín, ktoré sú nevyhnutné k zlepšeniu športového výkonu. Nesmieme zabúdať ani na malát (soľ kyseliny jablčnej), na ktorý je citrulín naviazaný. Ten môže vplývať na efektívnejšie odbúravanie kyseliny mliečnej vo svaloch, ktorá úzko súvisí so znížením intenzity výkonu. Svoju úlohu v produkte zohráva aj ďalšia aminokyselina v podobe taurínu, ktorý je takisto antioxidantom. Prirodzene sa vyskytuje napríklad vo svaloch, v mozgu, obličkách a ďalších orgánoch, kde plní množstvo funkcií. Je potrebný napríklad na procesy prebiehajúce v nervovej sústave, vďaka čomu je obvyklou súčasťou energetických nápojov, predtréningoviek a spaľovačov tukov. Je teda úzko spojený s podporou fyzickej a psychickej výkonnosti 

                   

Koenzým Q10 sa ďalej podieľa na tvorbe energie v mitochondriách, čo sú také bunkové elektrárne, ktoré nám vyrábajú našu životnú energiu v podobe ATP. Tú potom napríklad svaly využívajú k zdvihnutiu činky alebo predbehnutiu súpera vo futbale. Obsiahnutý zinok vo veľmi dobre vstrebateľnej chelátovej väzbe je zase dôležitý pre normálnu hladinu testosterónu v krvi, ktorá je pre športovcov absolútne kľúčová. Ovplyvňuje napríklad veľkosť a silu svalov, ale aj plodnosť a ďalšie podstatné procesy v organizme. Zinok je navyše potrebný pre imunitný systém, podieľa sa tiež na správnej syntéze bielkovín a látkovej premene makroživín, ktorá je dôležitá pre získanie energie z potravy. Pre tú je nenahraditeľný aj chróm, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.    

                  

Potenciál celej zmesi umocňuje tiež vysokokvalitný rastlinný extrakt z ashwagandhy (Withania somnifera), štandardizovaný na 5 % obsah účinných látok v podobe vitanolidov, a výťažok z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea). Tieto rastliny patria medzi silné adaptogény, čo sú látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vyrovnať so stresom, ľahšie sa naň adaptovať, a zvýšiť tak odolnosť organizmu. Adaptogény sú všeobecne užívané na podporu fyzickej aj psychickej výkonnosti

              

FuePerform teda obsahuje všetko, čo športovec každý deň potrebuje na zlepšenie športového aj psychického výkonu, regenerácie a na prekonávanie svojich limitov. Vďaka účinnému mixu látok v dobre rozpustnej instantnej zmesi s príjemnou chuťou už nemusíte užívať niekoľko suplementov zvlášť. Spoľahlivo ich nahradí jedna odmerka FuePerform kedykoľvek počas dňa

                  

Ocenia ho siloví, silovo-vytrvalostní, raketoví, kolektívni alebo akíkoľvek iní športovci, ktorí zo seba chcú každý deň dostať len to najlepšie. Ak chcete ísť ešte o kúsok ďalej, môžete FuePerform kombinovať napríklad s beta-alanínom, ktorý treba takisto užívať dlhodobo na dosiahnutie maximálnych výsledkov.

           

FuePerform a jeho výhody

 • je prémiová zmes na podporu športového výkonu a regenerácie
 • má formu dobre rozpustného instantného prášku 
 • 10 starostlivo vybraných látok 
 • obsahuje kreatín, glutamín, citrulín malát, arginín a ďalšie účinné látky
 • je obohatený o silné adaptogény ashwagandha a rhodiola rosea
 • pomáha s každodennou podporou športového výkonu a vitality
 • zvyšuje fyzickú výkonnosť počas vysokointenzívneho cvičenia 
 • vplýva na prekrvenie organizmu a svalov
 • prispieva k udržaniu optimálnej hladiny testosterónu v krvi
 • podieľa sa na správnej látkovej premene makroživín
 • napomáha správnej plodnosti a reprodukčným funkciám
 • podieľa sa na udržaní dobrého zraku
 • prispieva k správnej funkcii imunity
 • podieľa sa na udržaní normálnej hladiny glukózy v krvi
 • má príjemnú chuť 
 • je vhodný pre všetkých športovcov
 • najviac ho ocenia siloví, rýchlostní, raketoví a tímoví športovci 

            

Zloženie

Príchuť zelené jablko: Kreatín monohydrát, L-glutamín, maltodextrín, L-citrulín DL-malát, aróma, taurín, L-arginín, extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5 % vitanolidov), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), farbivo (spirulina), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 10:1 (Rhodiola rosea), koenzým Q10, bisglycinát zinočnatý, chróm pikolinát.

Príchuť citrón-limetka: Kreatín monohydrát, L-glutamín, maltodextrín, L-citrulín DL-malát, taurín, L-arginín, extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5 % vitanolidov), aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 10:1 (Rhodiola rosea), koenzým Q10, bisglycinát zinočnatý, chróm pikolinát.

Príchuť melón: Kreatín monohydrát, L-glutamín, maltodextrín, L-citrulín DL-malát, taurín, L-arginín, extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) (5 % vitanolidov), farbivo (červená repa), aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 10:1 (Rhodiola rosea), koenzým Q10, bisglycinát zinočnatý, chróm pikolinát.

           

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku zmesi (13 g) s 200 – 300 ml vody v šejkri a ihneď konzumujte. Užívajte raz denne kedykoľvek počas dňa. 

         

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť zelené jablko)

1 dávka (13 g)

*RI per 13g

Kreatín monohydrát

5 g

        -

L-glutamín

3 g

        -

L-citrulín DL-malát

1 g

        -

Taurín

500 mg

        -

L-arginín

500 mg

        -

Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera)

500 mg

        -

 - Vitanolidy

25 mg

        -

Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 

100 mg

        -

Koenzým Q10

60 mg

        -

Zinok

5 mg

50%

Chróm

80 

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatín Špeciál
Balenie: 390 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: