SCITEC NUTRITION L-Glutamine 600 g

Kód: SCN-127
22,20 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia vrátenia peňazí
Garancia vrátenia peňazí
Doprava zadarmo už od 69 €
Doprava zadarmo
Už od 69 €
Viac ako 11 rokov overený obchod na trhu
Overený obchod
Viac ako 11 rokov na trhu

Podrobný popis

Scitec Nutrition Glutamine je čistý L-glutamín. Glutamín je najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina vo svalovom tkanive, takže pre rast svalovej hmoty je na ňu kladená najvyššia potreba. Trvalé podávanie glutamínu jednak vytvára antikatabolický stav a na druhej strane podporuje produkciu rastového hormónu už od podávania jednej dávky. V určitom období - po tréningu - organizmus zásobíme zodpovedajúcim množstvom glutamínu s účinkom na rast svalových buniek, takže naše svalstvo nie je odkázané spotrebovať svoj vlastný glutamín.

Glutamín je podmienečne esenciálna aminokyselina – počas období stresu ako napríklad počas chorôb a ťažkého tréningu, potrebujú svaly a imunitný systém toľko glutamínu, že telo samotné nedokáže túto potrebu vykryť a je potrebné glutamín doplniť. Kontinuálna suplementácia glutamínom znižuje rozpad svalov a má pozitívny vplyv na hladinu rastového hormónu, už podanie 2g orálne štvornásobne zvýši hladinu rastového hormónu.

 

Zloženie

L-Glutamín

Jedna dávka = 6 g obsahuje

   
L-Glutamín 6 g

 

Návod na použitie

V tréningové dni je dobré glutamín podávať hneď po tréningu, najlepšie rozmiešať v proteínovom nápoji užívanom bezprostredne po tréningu. Jednu dávku (6000 mg) rozdeľte na dve polovičné dávky - jednu treba užiť po tréningu, druhú pred spaním. Oddychové dni: polovičnú alebo celú dávku rozmiešajte vo vode, džúse alebo proteínovom nápoji a užívajte pred spaním.

 
Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Pred používaním sa poraďte s telovýchovným lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: